KONTAKT LEVERANTÖR

Öppettider

Måndag-Torsdag 08:00 - 16:00
Fredag 08:00 - 12:00

Lunchstängt
Måndag - Torsdag 12:00 - 13:00


Platschef
Glenn Jönsson
Telefon: 0521-57 77 53
Epost: glenn@dahlbergslakteri.se

Marknadsansvarig
Håkan Alqvist
Telefon: 0521-57 77 42
Epost: hakan@dahlbergslakteri.se  

Försäljning
Martin Bertilsson
Telefon: 0521-57 50 51
Epost: martin@dahlbergslakteri.se

Inköp gris, miljöansvarig
Peter Gullin
Telefon:  0521-57 77 44
Epost: peter@dahlbergslakteri.se  

Inköp nöt
Anders Andersson
Telefon:  0521-57 50 50
Epost: anders.a@dahlbergslakteri.se

Livdjursförmedling
Kurt Dahlberg
Telefon: 0521-57 50 53
Epost: kurt@dahlbergsslakteri.se

Börje Pettersson
Telefon: 0521-57 77 39
Epost: borje@dahlbergslakteri.se

Slaktplanering
Lars-Gunnar Dahlberg
Telefon: 0521-57 50 57
Epost: lasse@dahlbergslakteri.se

Kvalitets- och slaktansvarig
Anders Dahlberg
Telefon: 0521 -57 50 55
Epost: anders.d@dahlbergslakteri.se

Styckningsansvarig
Per Jansson
Telefon: 0521-57 77 42 (OBS! Telefontid kl 14:30-15:15)
Epost: per@dahlbergslakteri.se

Teknik och underhåll
Telefon: 0521-57 77 48
Epost: verkstad@dahlbergslakteri.se

Ekonomiavdelningen
Vid fakturafrågor, betalningar etc. vänligen maila till ekonomi@dahlbergslakteri.se så återkopplar vi.